Vyberte si byt, ktorý sa stane vaším domovom
15 minút od Bratislavy
Blog domussenec.sk

Čo vám ponúkne Domus Senec?

Obytné centrum Domus je situované na začiatku Senca pri príjazde od Bratislavy. Nachádza sa uprostred nízkej radovej zástavby rodinných domov, čo podčiarkuje príjemnú atmosféru pokojného prostredia malého mesta.

Dva typy radových bytových domov a polyfunkčný objekt, v ktorého prízemí sú situované obchodné galérie ohraničujú vnútroblokový priestor so zeleňou a parkovacími možnosťami. K dispozícii sú dvoj- až štvorizbové byty rôznych veľkostných kategórií i vybavenia. Kvalitné použité materiály garantujú zdravé prostredie a vysoký štandard vášho bývania.

Vybudovaná infraštruktúra, dostupné služby, vynikajúce dopravné spojenie – to sú výhody, ktoré ponúka svojim obyvateľom zabehnutá mestská štvrť. Na rozdiel od hlavného mesta, parkovacie možnosti nebudú obmedzovať vašu predstavu o mobilite.

 

Komorné prostredie a rodinná atmosféra

Na jednotlivých podlažiach sa nachádza len malý počet bytových jednotiek (1 až 6), čo dáva majiteľom bytov prirodzený pocit súkromia aj bezpečia.

Zodpovedná a promptná správa

Novostavba je spravovaná spoločnosťou Timeva, s.r.o., ktorá ju postavila a sídli priamo na mieste. Ochotou zodpovedať za kvalitu vlastnej práce a dlhodobo zabezpečovať bezporuchovú prevádzku budov zvýrazňujeme precízny prístup k výstavbe a snahu o maximálnu kvalitu.

Starostlivosť o spoločné priestory

Upravené životné prostredie si vyžaduje čas, ktorého má dnes málokto nazvyš. Polievanie či kosenie zelene v lete, odhŕňanie snehu v zime, upratovanie a údržbu je výhodnejšie zabezpečiť spoločne.

Bezbariérový prístup

Najmä starší ľudia ocenia jednoduchý prístup bez potreby prekonávať schody či iné prekážky. Tomuto účelu je špeciálne prispôsobený blok C, kde sa z podzemnej garáže výťahom dostanete rovno do svojich bytov.

Nízke náklady na energie

Náklady na energie majú tendenciu rásť. Preto sme pri výstavbe mimoriadne dbali na kvalitné stavebné materiály i zatepľovacie prvky. Samozrejmosťou sú plastové okná, dôkladné izolácie strechy i múrov. Byty v blokoch A a B využívajú vlastný kotol, byty v bloku C disponujú individuálnou reguláciou kúrenia. Náklady na vykurovanie tak máte plne pod kontrolou.

Vzorový byt

Ponúkame domov pre Vás