Vyberte si byt, ktorý sa stane vaším domovom
15 minút od Bratislavy
Blog domussenec.sk

Novostavba Domus Senec je...

Miesto, kam sa vždy radi vrátite

DSC9722small 1824168916 O

Bez ohľadu na to, ako veľmi sme pracovne vyťažení, či ako ďaleko do sveta nás povinnosti zaviali, domov je miesto, kam sa vždy radi vrátime. Spájajú nás s ním zážitky a spomienky, tu si oddýchneme i načerpáme novú energiu. Keď vyberáte svoj nový byt, uvažujte o všetkých súvislostiach, ktoré sa s bývaním spájajú. Nájdite miesto, ktoré naplní vaše predstavy.

Interiér bytu, ktorý ponúka súkromie i priestor

DSC9745small 1824168966 O

Byty už dávno nie sú problémom, ale byt, v ktorom nemusíte robiť kompromisy, nenájdete vždy ľahko. Dobre vyriešený interiér poskytne dostatok priestoru vášmu životnému štýlu, dokáže sa prispôsobiť aj zmeneným nárokom. Pocit bezpečia, pohodlia a potrebného súkromia je toho prirodzenou súčasťou.

Udržiavané okolie domu uprostred sviežej zelene

pic05

Život v meste ovplyvňuje vo veľkej miere exteriér, ktorý nebudeme mať vždy pod kontrolou. Preto je dobré zohľadniť pri voľbe svojho bývania aj prostredie, zeleň a najbližšie okolie. Správca, ktoré prevezme starostlivosť o upratovanie, polievanie trávnika či odhŕňanie snehu, vám ušetrí množstvo starostí i času.

Príjemné veci, ktoré si pri rozumnom nájomnom môžete dovoliť

img04

Náklady na bývanie patria k tým najdôležitejším, ktoré musíme zabezpečiť. Výhodou života v kvalitne postavenej novostavbe je podstatne nižšie nájomné za byty a rovnako menšie nároky na spotrebu energií a tepla. Tak, aby ste si mohli dovoliť aj iné veci, po ktorých túžite a robia váš život zaujímavým.

Všetko potrebné poruke – škôlka, obchody, športové aktivity

aquapark3small 1824170382 O

Čas je devízou, ktorú nie je možné ničím nahradiť. Blízkosť všetkého, čo potrebujete, je pre mnohých zaneprázdnených ľudí tou najväčšou výhodou života v menšom meste. A možnosť presúvať sa peši alebo na bicykli je nielen zdravá, ale aj úsporná.

Bratislava vzdialená len 15 minút jazdy autom

img05

Hlavné mesto nemusí byť príjemným miestom pre život, no dopravné spojenie s ním je dôležité. Byty pri Bratislave predstavujú ojedinelé spojenie výhod pokojného života v krajšom prostredí bez toho, aby sme stratili prístup k širšej ponuke pracovných príležitostí.

Vzorový byt

Ponúkame domov pre Vás

/assets/Uploads/DSC0264-1824130921-O.jpg

Dohodnite si s nami obhliadku a spoznajte miesto, ktoré sa môže stať vaším novým domovom.

Zaujíma vás osobná obhliadka našich priestorov? Zo všetkých záujemcov o bývanie v centre DOMUS vyžrebujeme každý mesiac šťastného výhercu 2 vstupeniek do Aquaparku Senec. Presvedčte sa, že bývanie v našom meste má svoje nezameniteľné výhody!

Mám záujem o obhliadku