Vyberte si byt, ktorý sa stane vaším domovom
15 minút od Bratislavy
Blog domussenec.sk

Financovanie

Nájdeme optimálny spôsob financovania

Rozhodnutie o kúpe bytu ovplyvní život človeka na dlhé roky. Plne chápeme, že predstavy o jeho financovaní sú rozličné. Našou snahou je vyjsť vám maximálne v ústrety a prispôsobiť splátkový kalendár vašim individuálnym možnostiam.

Väčšina ľudí pri kúpe nehnuteľnosti využije financovanie formou hypotéky. Odporúčame vám spoluprácu s niektorou z partnerských bánk, ktoré už náš projekt preverili – VÚB BANKA, Tatra banka, UniCredit Bank. Vybavovanie hypotekárneho úveru na byty v centre DOMUS sa vám tým značne urýchli.

K dispozícii máte služby nášho hypotekárneho poradcu, ktorý vám ochotne vysvetlí všetko potrebné a pomôže pri vybavení financovania v ktorejkoľvek zvolenej banke.

  • Porovnanie dostupných hypotekárnych úverov na Slovensku a vypracovanie ponuky
  • Návrh optimálneho modelu financovania
  • Vybavenie hypotekárneho úveru a pomoc pri administratívnych úkonoch
  • Poradenstvo pri získaní najvýhodnejších úrokových sadzieb, ako aj zliav na poplatkoch

„Mojím cieľom je nielen previesť Vás úspešne celým procesom financovania nového bývania, ale pomôcť Vám aj pri získaní najvýhodnejších podmienok, ktoré zohľadnia individuálnu situáciu.
Najlepšiu hypotéku možno získať len porovnaním ponuky všetkých hypotekárnych bánk a zohľadnením Vašich prianí a možností. HYPO centrum je pripravené vypočuť si vaše zámery, kvalifikovane Vám poradiť a prevziať celý proces vybavovania úveru za Vás.
Naše skúsenosti a prax nám umožňujú vybrať pre Vás optimálne riešenie financovania Vášho nového bývania, ale aj upozorniť Vás na riziká, ktorým sa môžete vyhnúť.“

Bc. Roman Mészáros
hypotekárny špecialista

Tieto banky majú projekt preverený a sú ochotné poskytovať výhodné hypotekárne úvery. V prípade záujmu sa treba obrátiť na hypotekárne centrá resp. pobočky uvedených bánk.

vublogo unicreditlogo tatralogo
Pozrite si vzorový byt Mám záujem o obhliadku

Vzorový byt

Ponúkame domov pre Vás