Blog

Ako sa býva v poctivej novostavbe?

02.07.2013 15:07

vzorovy byt senec jedalen 1

 

Ak ste niekedy uvažovali nad kúpou nehnuteľnosti, ste sa rozhodovali na základe ceny, financovania a polohy pravdepodobne, ale aj na základe energetickej úspornosti, štandardného vybavenia budovy alebo možnosťami parkovania v okolí.

 

Poďme si predstaviť novostavbu Domus Senec. Všetky vonkajšie steny a stropy sú zateplené izolačným materiálom, ktorý je hrubý 12 centimetrov. Každý byt má samostatné meranie energií, čiže náklady na réžiu bytu závisia od individuálnej spotreby. Z našich skúseností vieme, že priemerné mesačné náklady na energie sú nasledovné: 2-izbový byt od 60 do 90 Eur, 3-izbový byt od 75 do 120 Eur4-izbový byt od 80 do 160 Eur. Skúste si tieto ceny porovnať napríklad s mesačnými nákladmi v klasickom panelovom dome.

 

Štandardom každého bytu v bytovom dome Domus Senec je pivničný priestor, ktorého rozloha sa pri bytoch v bloku B až 15 metrov štvorcových.  Je naozaj praktické mať k bytu miestnosť na prebytočné veci a menší skladovací priestor.

 

Pokiaľ si ku bytu nekúpite vlastné parkovacie miesto, je v okolí budovy k dispozícií ešte 15 voľných parkovacích miest priamo pred budovou. O okolie bytového komplexu Domus Senec sa stará náš údržbár počas celého roka. V letnom období sa stará o zeleň, zveľaďuje prostredie a v zime udržiava chodníky a parkovacie miesta. Veríme, že práve tieto faktory ovplyvia vaše rozhodnutie o novom bývaní.  

 

« Späť na články