Blog

Je byt v Domus Senec vhodnou kúpou pre mladých ľudí?

13.06.2013 16:06

aktivity senec aquapark 3

 

Mladí ľudia to dnes rozhodne nemajú najľahšie. Ak majú stabilnú prácu, začínajú uvažovať nad vlastným bývaním. Veď splátky za hypotéku je možné nastaviť tak, aby boli len o niečo vyššie ako nájomné. Kúpa nehnuteľnosti je zásadné rozhodnutie, ktoré si vyžaduje dôkladné zváženie všetkých alternatív, prípadne aj konzultácie s odborníkmi.

 

Prečo je kúpa bytu v Domus Senec vhodnou investíciou pre mladých ľudí?

Život v Senci ponúka mladým ľuďom všetko čo potrebujú, avšak za neporovnateľne nižšie ceny ako v hlavnom meste. Či už sú to športové aktivity, ponuka služieb, občianska vybavenosť alebo dostupnosť hlavného mesta –  všetko budete mať na dosah.

 

Za porovnateľnú cenu získate u nás podstatne komfortnejší byt ako v Bratislave. Nové byty v Domus Senec sú projektované tak, aby boli fixné náklady za energie nižšie ako pri ostatných projektoch.

 

Najvýznamnejšie kritérium mladých ľudí pri kúpe nehnuteľnosti je financovanie. Domus Senec svojim klientom ponúka služby hypotekárneho poradcu, ktorý vám poskytne poradenstvo pri získaní najvýhodnejších úrokových sadzieb, pomôže s porovnaním dostupných hypotekárnych úverov na Slovensku a návrhne optimálny model financovania. Odporúčame vám spoluprácu s niektorou z partnerských bánk, ktoré už náš projekt preverili – VÚB BANKA, Tatra banka, UniCredit Bank.

 

Myslíme si, že novostavba Domus Senec predstavuje ideálne bývanie pre mladých. Vybrali sme pre vás pár ukážkových bytov: 

 

Byt sa predáva vo vybavení štandard, kompletne dokončený. Súčasťou vybavenia sú bezpečnostné dvere, plastové okná, omietky a biela maľovka, parkety KAINDL, dvere a zárubne SAPELI...

 

Byt sa predáva vo vybavení štandard, kompletne dokončený. Súčasťou vybavenia sú bezpečnostné dvere, plastové okná, omietky a biela maľovka, svetlé parkety Kaindl, dvere a zárubne SAPELI... 

 

Byt sa predáva ako holobyt, aby ste pri jeho zariaďovaní mohli uplatniť svoje individuálne predstavy. Je vybavený vstupnými bezpečnostnými dverami, omietkami a bielou maľovkou, bez nášľapnej vrstvy podláh. Kúpeľňa nie je zariadená umývadlom a vaňou ani obkladmi, sú tu však predpripravené všetky prípojky. Kuchynská linka nie je súčasťou dodávky.

« Späť na články