Blog

Nový domov pre mladé rodiny s deťmi

28.05.2013 09:05

aktivity senec slnecne jazera 2

 

Z úst mladých ľudí, ktorí si plánujú založiť rodinu, často počuť otázku: „Kde budeme vychovávať svoje deti?“ Mladé rodiny sa plánujú usadiť na dlhší čas, zžiť sa s prostredím, vytvoriť a zveľaďovať svoj domov. Nové bývanie pre mladých je aktuálny problém mnohých ľudí. Ponúkame vám preto inšpiráciu, kde začať nový život.

 

Sme presvedčení, že Senec poskytuje ideálny priestor pre moderné bývanie a výchovu vašich ratolestí. Spĺňa totiž všetky potreby moderného životného štýlu. Bezproblémová je občianska vybavenosť a služby, dostupnosť dopravy do Bratislavy. Pokazilo sa vám auto? Skvelou alternatívou je hromadná doprava (autobus, vlak), ktorá dostupná v 15- až 30-minútových intervaloch. A čo vaše deti? Osloboďte ich od kažodenného dochádzania a doprajte im kvalitné vzdelanie v meste, kde vyrastajú. Máte na výber 8 materských škôl, 7 základných škôl a 3 stredné školy. A čo oddych? Slnečné jazerá vám poskytnú to, čo rodina potrebuje vo voľnom čase. Aktívny oddych, aj miesto plné pohody, slnečných lúčov a príjemných ľudí.

 

Ak sme vás oslovili, prezrite si výber najvhodnejších bytov novostavby Domus Senec pre mladé rodiny:

 

3- izbový byt v Senci
Byt sa predáva vo vybavení štandard, kompletne dokončený. Súčasťou vybavenia sú bezpečnostné dvere, plastové okná, omietky a biela maľovka, parkety KAINDL, dvere a zárubne SAPELI... Pre viac informácií, kliknite sem.

 

3- izbový byt v novostavbe
Byt na prízemí sa predáva ako holobyt, aby ste pri jeho zariaďovaní mohli uplatniť svoje individuálne predstavy.Do všetkých miestností sa vstupuje z centrálne situovanej haly... Pre viac informácií, kliknite sem.

 

4-izbový byt v podkroví
Kuchyňa a obývačka sú riešené formou prepojeného otvoreného priestoru, z ktorého sa vstupuje na krásnu priestrannú terasu... Pre viac informácií, kliknite sem.

« Späť na články