Blog

Pokojné bývanie pre seniorov

11.06.2013 00:06

byty senec obecny urad 4

Predstava o ideálnom bývaní sa mení v závislosti s narastajúcim vekom a skúsenosťami. Starší ľudia majú pre svoj domov vlastné kritériá. Chcú bývať v pokojnom prostredí s dostatočnou občianskou vybavenosťou a v budove, ktorá pre nich nepredstavuje žiadne bariéry.  

 

Mesto Senec poskytuje starším občanom všetko, čo potrebujú. Kľudné miesto pre život bez zbytočného ruchu, s jednoduchým prístupom k sociálnym a zdravotným službám. Bytový dom Domus Senec pri realizovaní projektu myslel na potreby bývania pre seniorov. Celý Blok C bol navrhnutý pre jednoduchý bezbariérový prístup, kde sa bez nutnosti prekonávania schodov dostanete v garáže výťahom rovno do svojho bytu. Byty v novostavbe predávame plne dokončené so štandardným vybavením – kuchynská linka, obklady, parkety, omietka a zriaďovacie predmety v kúpeľni. Pivničné priestory, ktoré tiež patria do štandardu bytu, sa nachádzajú priamo oproti bytu. Čo ponúka bytový dom Domus Senec navyše? Dostatočné možnosti parkovania a pokojné miesto na život s dostatočným pocitom súkromia.

 

Ak sme vás oslovili, prezrite si výber najvhodnejších bytov novostavby Domus Senec pre seniorov a staršie manželské páry:

 

Byt sa predáva vo vybavení štandard, kompletne dokončený. Súčasťou vybavenia sú bezpečnostné dvere, plastové okná, omietky a biela maľovka, parkety KAINDL, dvere a zárubne SAPELI... Pre viac informácií, kliknite sem.

 

Byt sa predáva vo vybavení štandard, kompletne dokončený. Kuchyňa a obývačka sú prepojené formou otvoreného priestoru, druhá izba má samostatný vstup z chodby. Pre viac informácií, kliknite sem.

 

Byt sa predáva vo vybavení štandard, kompletne dokončený. Kuchyňa a obývačka sú riešené formou prepojeného otvoreného priestoru, pričom k miestnosti prislúchajú aj dva balkóny. Pre viac informácií, kliknite sem.

« Späť na články